Koncerty v České republice
Datum Termín Popis Místo Odkazy
2020-05-30 sobota 30.5.2020 od 19:30 ŽALMAN a spol. H.Králové, areál U Letců www.zalman.cz
uletcu.cz
2020-05-23 sobota 23.5.2020 od 19:30 P.DOBEŠ, T.KOTRBA H.Králové, areál U Letců www.paveldobes.cz
uletcu.cz
2020-05-16 sobota 16.5.2020 od 19:30 MARIEN H.Králové, areál U Letců www.marien.cz
uletcu.cz
2020-04-22 středa 22.4.2020 od 20:00 ŽALMAN a spol. Praha, Malostranská beseda www.zalman.cz
malostranska-beseda.cz
2020-04-19 neděle 19.4.2020 od 19:00 J.SAMSON LENK Zlín, Zelenáčova šopa www.samsonlenk.cz
www.sopa.cz
2020-03-26 čtvrtek 26.3.2020 od 19:00 SLÁVEK JANOUŠEK Zlín, Zelenáčova šopa slavekjanousek.cz
www.sopa.cz
2020-03-25 středa 25.3.2020 od 20:00 PACIFIK Praha, Malostranská beseda www.skupinapacifik.cz
malostranska-beseda.cz
2020-03-25 středa 25.3.2020 od 16:30 ŽALMAN a spol. Jihlava, Radnice, Gotický sál www.zalman.cz
www.jihlava.cz
2020-03-12 čtvrtek 12.3.2020 od 19:00 JARRET, KOFE@VLNA Zlín, Zelenáčova šopa www.jarret.cz
www.kofeavlna.cz
www.sopa.cz
2020-03-05 čtvrtek 5.3.2020 od 19:00 Epydemye Pardubice, KD Hronovická 406 www.epydemye.cz
www.ddmalfa.cz
www.ipardubice.cz
2020-03-01 neděle 1.3.2020 od 20:30 JIŘÍ SCHMITZER Praha, Malostranská beseda malostranska-beseda.cz
2020-02-21 pátek 21.2.2020 od 19:00 POUTNÍCI Hodonín, lázně www.poutnici.cz
2020-02-20 čtvrtek 20.2.2020 od 19:00 POUTNÍCI Zlín, Zelenáčova šopa www.poutnici.cz
www.sopa.cz
2020-02-19 středa 19.2.2020 od 20:30 RADŮZA s kapelou Praha, Malostranská beseda www.raduza.cz
malostranska-beseda.cz
2020-02-18 úterý 18.2.2020 od 20:30 RADŮZA s kapelou Praha, Malostranská beseda www.raduza.cz
malostranska-beseda.cz
2020-02-16 neděle 16.2.2020 od 19:00 IVO VIKTORÍN TRIO Zlín, Zelenáčova šopa www.ivoviktorintrio.cz
www.sopa.cz
2020-02-08 sobota 8.2.2020 od 20:30 RUSSEL MOORE a IIIRD TYME OUT Praha, hotel Pyramida
www.capekinstruments.com
2020-02-08 sobota 8.2.2020 od 17:00 RUSSEL MOORE a IIIRD TYME OUT Praha, hotel Pyramida
www.capekinstruments.com
2020-02-08 sobota 8.2.2020 TRAMPSKÝ GULÁŠ Stará Bělá (OV), hájenka folkvostrave.cz
2020-02-07 pátek 7.2.2020 od 19:00 FLERET Nový Jičín, MusiClub DRAGO www.fleretmusic.cz
www.mcdrago.eu
2020-02-03 pondělí 3.2.2020 od 20:00 R.KŘESAN a DRUHÁ TRÁVA Praha, Malostranská beseda www.druhatrava.cz
malostranska-beseda.cz
2020-02-02 neděle 2.2.2020 od 20:00 R.KŘESAN a DRUHÁ TRÁVA Praha, Malostranská beseda www.druhatrava.cz
malostranska-beseda.cz
2020-01-30 čtvrtek 30.1.2020 od 19:30 ŽALMAN a spol. Praha, KD Mlejn www.zalman.cz
mlejn.cz
2020-01-29 středa 29.1.2020 od 20:00 PACIFIK Praha, KD Barikádníků www.skupinapacifik.cz
malostranska-beseda.cz
2020-01-27 pondělí 27.1.2020 od 20:00 PACIFIK Praha, KD Barikádníků www.skupinapacifik.cz
kdbarikadniku.cz
2020-01-26 neděle 26.1.2020 od 19:00 MARIEN Praha, Divadlo Semafor www.marien.cz
www.semafor.cz
2020-01-26 neděle 26.1.2020 od 19:00 MALINA BROTHERS Zlín, Zelenáčova šopa www.malinabrothers.cz
www.sopa.cz
2020-01-24 pátek 24.1.2020 od 20:00 FLERET bar U Kouřícího králíka www.fleretmusic.cz
www.kouricikralik.cz
2020-01-23 čtvrtek 23.1.2020 od 19:00 MARIEN H.Králové, Adalbertinum www.marien.cz
www.adalbertinum.cz
2020-01-23 čtvrtek 23.1.2020 od 19:00 POUTNÍCI Kroměříž, Dům kultury www.poutnici.cz
2020-01-22 středa 22.1.2020 od 19:00 POUTNÍCI Vyškov, Besední dům www.poutnici.cz
2020-01-16 čtvrtek 16.1.2020 od 19:00 STARÝ FÓRY Zlín, Zelenáčova šopa staryfory.wz.cz
www.sopa.cz
2020-01-11 sobota 11.1.2020 od 14:00 HUKVALDSKÝ POTLACH Hukvaldy, ZŠ L.Janáčka
hukvaldskypotlach.cz
www.skupinapacifik.cz
2020-01-06 pondělí 6.1.2020 od 20:00 MONOGRAM Praha, Malostranská beseda www.bpt-zlin.cz
malostranska-beseda.cz
2020-01-04 sobota 4.1.2020 od 17:00 B.P.T. Zlín, Jižní svahy, kostel PM www.bpt-zlin.cz
2020-01-04 sobota 4.1.2020 od 10:00 B.P.T. Zlín, Jižní svahy, kostel PM www.bpt-zlin.cz
2019-12-30 pondělí 30.12.2019 od 19:00 LEHKÁ NOHA Kadov, hostinec lehkanoha.cz
2019-12-23 pondělí 23.12.2019 od 20:30 JABLKOŇ Praha, Malostranská beseda www.jablkon.com
malostranska-beseda.cz
2019-12-23 pondělí 23.12.2019 od 17:00 - vyprodáno JABLKOŇ Praha, Malostranská beseda www.jablkon.com
malostranska-beseda.cz
2019-12-21 sobota 21.12.2019 od 15:00 POUTNÍCI Břeclav, pěší zóna www.poutnici.cz
2019-12-16 pondělí 16.12.2019 od 20:30 POCTA Z. NAVAROVÉ - M.Burešová a M.Bihári Praha, Malostranská beseda www.marketaburesova.cz
www.malostranska-beseda.cz
2019-12-16 pondělí 16.12.2019 od 19:00 AG FLEK Zlín, Zelenáčova šopa agflek.cz
www.sopa.cz
2019-12-15 neděle 15.12.2019 od 19:00 PACIFIK Praha, KD Gong www.skupinapacifik.cz
www.divadlogong.cz
2019-12-15 neděle 15.12.2019 od 19:00 AG FLEK Zlín, Zelenáčova šopa agflek.cz
www.sopa.cz
2019-12-14 sobota 14.12.2019 od 17:00 Přístav, A.M.Úlet a další (předvánoční setkání) Moravičany, KD Sokol kapelapristav.cz
bandzone.cz
2019-12-09 pondělí 9.12.2019 od 19:30 ZELENÁČI - VZPOMÍNKOVÝ KONCERT NA MIRKA HOFFMANNA Praha, Městská knihovna, Mariánské nám. 1
www.zelenaci.cz
www.countryradio.cz
2019-12-07 sobota 7.12.2019 od 20:00 PŘÍSTAV, HLUBOKÉ NEDOROZUMĚNÍ Praha, klub Válec www.kapelapristav.cz
www.hlubokenedorozumeni.cz
2019-12-07 sobota 7.12.2019 od 19:00 POZDNÍ SBĚR Tasov, U Dalasa
www.pozdnisber.cz
2019-12-07 sobota 7.12.2019 od 15:00 VÍRSKÝ SUMEC Vír, kulturní dům
www.fkarta.cz
2019-12-06 pátek 6.12.2019 od 18:00 POUTNÍCI Nezamyslice, Kulturní sál SRC www.poutnici.cz
2019-12-05 čtvrtek 5.12.2019 od 19:00 ROHÁČI Zruč nad Sázavou, zámek www.rohaci.cz
www.zamek-zruc.cz
2019-12-03 úterý 3.12.2019 od 19:00 ROBERT KŘESAN a Druhá tráva Zlín, Zelenáčova šopa www.druhatrava.cz
www.sopa.cz
2019-12-02 pondělí 2.12.2019 od 19:00 ROBERT KŘESAN a Druhá tráva Zlín, Zelenáčova šopa www.druhatrava.cz
www.sopa.cz
2019-12-01 neděle 1.12.2019 od 19:00 SPIRITUÁL KVINTET Olomouc, Reduta
spiritualkvintet.cz
www.smsticket.cz
2019-11-29 pátek 29.11.2019 od 18:00 JAKSEPATŘÍ, F.T.PRIM Znojmo, Znojemská beseda
www.ftprim.cz
www.znojemskabeseda.cz
2019-11-28 čtvrtek 28.11.2019 od 16:30 POUTNÍCI Olomouc, Horní náměstí www.poutnici.cz
2019-11-27 středa 27.11.2019 od 20:00 PACIFIK Praha, Malostranská beseda www.skupinapacifik.cz
www.malostranska-beseda.cz
2019-11-27 středa 27.11.2019 od 19:00 Irena BUDWEISEROVÁ a Jakub RACEK Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje
www.budweiserova.com
www.lasska-brana.cz
2019-11-19 úterý 19.11.2019 od 19:00 HOP - TROP Zlín, Zelenáčova šopa hoptrop.eu
www.sopa.cz
2019-11-18 pondělí 18.11.2019 od 19:00 HOP - TROP Zlín, Zelenáčova šopa hoptrop.eu
www.sopa.cz
2019-11-11 pondělí 11.11.2019 od 19:30 Epydemye (křest CD) Praha, Divadlo Za plotem www.epydemye.cz
divadlo.bohnice.cz
2019-11-11 pondělí 11.11.2019 od 19:00 ŽALMAN a spol. Zlín, Zelenáčova šopa www.zalman.cz
www.sopa.cz
2019-11-10 neděle 10.11.2019 od 19:00 ŽALMAN a spol. Zlín, Zelenáčova šopa www.zalman.cz
www.sopa.cz
2019-11-09 sobota 9.11.2019 od 19:00 MARIEN IDEON Pardubice
www.marien.cz
www.pvv.cz
2019-11-08 pátek 8.11.2019 od 19:00 Kamelot ČESKÁ TŘEBOVÁ, Kult. centrum www.romanhorky-kamelot.cz
www.kcct.cz
2019-10-30 středa 30.10.2019 od 20:00 Pacifik PRAHA, Malostranská beseda www.skupinapacifik.cz
malostranska-beseda.cz
2019-10-24 čtvrtek 24.10.2019 od 19:00 Marien PRAHA, divadlo Gong, Sokolovská 969 www.marien.cz
www.divadlogong.cz
2019-10-18 pátek 18.10.2019 od 18:00 TŘEBÍČSKÝ KOTLÍK Třebíč, Národní dům
www.mkstrebic.cz
2019-09-25 středa 25.9.2019 od 20:00 Pacifik a Scarabeus PRAHA, Malostranská beseda www.skupinapacifik.cz
malostranska-beseda.cz
2019-09-04 středa 4.9.2019 od 20:30 Pocta Zuzaně Navarové – Markéta Burešová a Mário Bihári PRAHA, Malostranská beseda malostranska-beseda.cz